FOTOGRAFIA

REKLAMOWA

PRODUKTOWA

obiektów turystycznych

 

 

 

 

 

Roman

Lipiński

OFERTA

Oferujemy niskie ceny i krótkie terminy. Wykonujemy sesje testowe. Dysponujemy mobilnym studiem i możemy zorganizować sesję zdjęciową u klienta.

LOOKBOOK

Lookbook standard – to seria zdjęć odzieży (kolekcji odzieży) wykonana na modelce (na modelu), najczęściej w studio, na neutralnym tle. Seria bywa uzupełniana fotografiami detali. Stanowi spójną stylistycznie i wizerunkowo całość. Służy do bieżącej promocji  sprzedaży.

Lookbook  premium – to produkcja fotograficzna wspomagana pracą stylisty, wizażysty, fryzjera, często w wynajętych obiektach. 

PACKSHOT

Packshot standard – to zdjęcie produktu wykonane na jednolitym, najczęściej na białym tle, w równomiernym oświetleniu. Fotografie mają podkreślić cechy, pokazać zalety przedmiotu (produktu), zainteresować odbiorcę. To najpopularniejsza forma prezentacji oferty handlowej w e-sklepach.

Packshot premium – to zdjęcie produktu poddane dodatkowej obróbce, np szparowanie, wstawienie tła, cień, odbicie itp.

REKLAMA

Zdjęcia reklamowe według koncepcji klienta oraz zdjęcia (serie zdjęć) według własnych autorskich konepcji, budujące pozytywny wizerunek firmy klienta oraz wspomagające sprzedaż jego produktów i usług

Dysponujemy bardzo dużym portfolio zdjęć przygotowanych do natychmiastowego wykorzystania

360 ST.

Fotografia 360° – to interaktywna, multimedialna prezentacja produktu, na którą składa się od kilkunastu do kilkuset fotografii. Technologia fotografii 360° powstała jako odpowiedź na potrzeby klientów e-sklepów, którzy chcieli oglądać kupowane produkty z „każdej strony”. Format podstawowy – HTML5 (pliki konfiguracyjne i komplet zdjęć). Formaty dodatkowe: IF i MP4.

KALENDARZE

Wykonujemy autorskie kalendarze dla firn i administracji. Oferujemy  kompleksowe opracowanie (koncepcja, projekt,  skład, korekta i obróbka tekstów, indywidualne kalendarium, zdjęcia) oraz druk kalendarzy ściennych; jedno i wieloplanszowych.

NIERUCHOMOŚCI

Fotografia architektury, infrastruktury i wnętrz.

Sesje zdjęciowe obiektów przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu (home staging). Obsługa obiektów turystycznych. Inwentaryzacja obiektów zabytkowych.

FOTOGRAFIA OBIEKTÓW TURYSTYCZNYCH

HOTELE, SCHRONISKA, PENSJONATY, AGROTURYSTYKA

Obiekty turystyczne i noclegowe fotografujemy od wielu lat. Ludzie to wzrokowcy, a my wiemy jak pokazać obiekt aby zrobił wrażenie, dał się zauważyć na tle innych. Obiekt turystyczny to nie tylko noclegi, ale także otoczenie i atrakcje w okolicy. Obiekty turystyczne pokazujemy kompleksowo wraz z otaczająym go środowiskiem i klimatem budzącym pozytywne emocje.

GALERIA

O NAS

Jesteśmy kreatywnym zespołem osób, łączącym doświadczenie z otwartością na nowe pomysły w fotografii. Na czele zespołu stoi Roman Lipiński; fotograf z wieloletnim doświadczeniem i dużym dorobkiem.

FOTOGRAF ROMAN LIPIŃSKI

www.romanlipinski.pl

Obecnie fotograf freelanser. Z wykształcenia “kartograf”, absolwent Politechniki Warszawskiej , Fotografuje od 35 lat, czeladnik w zawodzie fotograf, sternik jachtowy z wieloletnią praktyką morską, harcerz, animator kultury, ratownik WOPR, przewodnik PTTK, miłośnik Tatr i Kieleckiej Szkoły Krajobrazu. Laureat ok. stu konkursów fotograficznych,  w tym kilkanaście medali,   kilkadziesiąt wyróżnień  i  ponad pięćset akceptacji FIAP (Fédération Internationale de l’Art Photographique) oraz PSA (Photographic Society of America) . W czasie studiów członek Klubu Stodoła 60, wiele lat akredytowany fotograf na Festiwalu Jazz Jamboree.  Od 1983r. działa w grupie  „foto-plenery” organizator ponad stu plenerów fotograficznych w Polsce I Europie.  Członek Fotoklubu RP.  Pomysłodawca i organizator Mazurskich Spotkań z Fotografią. Były dziekan na Europejskim Wydziale Sztuk. Autor programów kształcenia na kierunku grafika. Przewodniczący Jury i komisarz wystawy 4 TH VISTULA INTERNATIONAL ART & DESIGN COMPETITION. W dorobku kilka wystaw zbiorowych i indywidualnych. 

FOTOGRAFIA AUTORSKA

W OPRAWIE

CENY

KONTAKT

Napisz do nas
odpowiemy na pytania, przygotujemy ofertę

10 + 8 =